full screen background image


DERMAOXYŸ ®Ÿ – Zabieg liftingujący z kwasem hialuronowym

Innowacyjne odmładzanie skóry czystym tlenem 

Prawidłowy wygląd i funkcjonowanie skóry bezpośrednio związane są z zaopatrzeniem jej w tlen. Kiedy spada stężenie tlenu wewnątrz skóry, zmniejszają się przemiany energetyczne w komórkach, a to powoduje ograniczenie funkcji skóry. Znajdujące się w środowisku substancje trujące przyśpieszają procesy degeneracyjne. Skóra staje się sucha, blada, traci elastyczność, szybko pojawiają się zmarszczki. Unikalna technologia dermaOXY® selekcjonuje tlen z otaczającego nas powietrza, następnie zmienia go w tlen terapeutyczny i dostarcza go pod ciśnieniem w sposób ciągły do skóry. Działanie tlenu cząsteczkowego O2 powoduje dotlenienie skóry, daje efekt świeżości, zdrowy koloryt, właściwe napięcie i zagęszczenie, a także zmniejsza głębokość i ilość zmarszczek. Dodatkowo zabieg wykorzystuje zjawisko infuzji czyli wtłaczania pod ciśnieniem wysoce skoncentrowanych substancji aktywnych. Tlen transportowany do głębszych warstw skóry, poprawia stan energetyczny komórek, intensyfikuje przemianę materii oraz przyśpiesza proces regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej i utrzymującej się przez dłuższy czas poprawy funkcjonowania skóry, ponieważ nowo powstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym i żyją dłużej.

dermaOXY to rewolucyjna metoda odmładzania i liftingu skóry. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym takim jak: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy, minerały oraz ekstrakty z alg.

Składniki aktywne wnikają do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg pozwala na wypełnienie  zmarszczek, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

Efekty zabiegu:

  • - wypełnienie zmarszczek,
  • - głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym,
  • - wygładzenie okolic oczu,
  • - wypełnienie ust,
  • - poprawa struktury, napięcia i elastyczności,
  • - podniesienie owalu twarzy
  • - witalność i młody wygląd,
  • - rozjaśniona i zdrowa skóra.

 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Proponujemy wykonanie serii od 5 do 7 zabiegów. Przy serii 5 zabiegów – rabat 15%; przy serii 7 zabiegów – rabat 20%.

Czas zabiegu: 1h

Częstotliwość zabiegów: jednorazowo jako zabieg bankietowy lub w serii.

Cena zabiegu: od 300 do 600 zł (twarz, szyja, dekolt)

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress